tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

16 Maj 2023

RÓŻNICE W PROCEDURACH  PIELĘGNIARSKICH”- NABÓR DO PROJEKTU

„RÓŻNICE W PROCEDURACH  PIELĘGNIARSKICH”-PROJEKT W RAMACH FUNDUSZY WYSZEHRADZKICH!!!

 

          Wydział Nauk Medycznych i Technicznych Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze został zaproszony do  udziału w projekcie pielęgniarskim, w którym biorą udział trzy instytucje partnerskie. Wizyty w Średniej i Wyższej Szkole Medycznej w Trutnovie w Republice Czeskiej, Średniej Szkole Medycznej w Kosicach na Słowacji oraz w naszej Uczelni odbędą się między czerwcem a listopadem 2023r. i będą finansowane z Funduszy Wyszehradzkich. Projekt obejmuje trzy 3-dniowe spotkania w szkołach partnerskich ,podczas których uczestnicy zapoznają się z procedurami pielęgniarskimi obowiązującymi w krajach sąsiadujących. Ponadto w trakcie każdego spotkania będziemy odwiedzać instytucje związane z ochroną zdrowia. W spotkaniach poza uczelnią za każdym razem weźmie udział 5 studentów oraz 2 nauczycieli pielęgniarstwa z KANS.

 

Nabór studentów kierunku Pielęgniarstwo (studia I i II stopnia) do projektu „Różnice w Procedurach Pielęgniarskich” w ramach Funduszy Wyszehradzkich

 

KARKONOSKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH

W JELENIEJ GÓRZE

ul. Lwówecka 18, 58-506 Jelenia Góra tel. +48 75 645 33 32

dziekanatWNMiT@kans.pl

Jelenia Góra, 16.05.2023
OGŁOSZENIE

Karkonoska Akademia Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze ogłasza nabór dla studentów kierunku Pielęgniarstwo (studia I i II stopnia) do projektu „Różnice w Procedurach Pielęgniarskich” dofinansowanego w ramach Funduszy Wyszehradzkich.

Rekrutacja obejmuje udział w 3- dniowych wizytach w szkołach partnerskich (w Średniej i Wyższej Szkole Medycznej w Trutnovie w Republice Czeskiej, Średniej Szkole Medycznej w Kosicach na Słowacji oraz w naszej Uczelni).

W czasie wyjazdów uczestnicy zapoznają się z procedurami pielęgniarskimi obowiązującymi w krajach sąsiadujących. Ponadto, w trakcie każdego spotkania odbędą się wizyty w instytucjach związanych z ochroną zdrowia.

Projekt obejmuje trzy 3-dniowe wizyty w szkołach partnerskich.

Pierwsza wizyta w Trutnovie: 05.06-07.06. 2023 r.

Druga wizyta w Kosicach: 25.09.-27.09. 2023 r.

Trzecia wizyta w Jeleniej Górze: 06.11.-08.11. 2023 r.

W spotkaniach za każdym razem weźmie udział 5 studentów kierunku pielęgniarstwo wraz z  2 nauczycielami.

Warunki udziału:

W projekcie mogą uczestniczyć studenci kierunku pielęgniarstwo studia I i II stopnia Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze. Zgłoszenia prosimy kierować  ustnie do pani Ilony Król- Ulaneckiej, dziekanat Wydziału Nauk Medycznych i Technicznych (pok 5, bud. nr 3) lub mailem na adres:dziekanatWNMiT@kans.pl  do 25 maja 2023r.

 

 

Powrót wstecz